Субота, 27.04.2024, 04:21

Головна » 2014 » Квітень » 30 » Тренінг, присвячений здоровому спосібу життя.
Тренінг, присвячений здоровому спосібу життя.

29 квітня 2014 року на базі Златоустівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрілися учні 9 округу,  шкіл Хлібодарівського НВК, Краснівської та Кіровської ЗОШ, щоб взяти участь у тренінгу , присвяченому здоровому спосібу життя.

Тренінг розпочався зі знайомства учасників, які розповідали про себе та свої захоплення.

Учням було запропоновано "збудувати" Дім здоров'я . А щоб створити такий дім, учасникам прийшлося добре попрацювати, наприклад, створити спільний акваріум з рибками не простими, а "золотими", бо золото - то здоровий спосіб життя. Креативною, артистичною, з почуттям гумору була Ді-джей програми - учениця 11 класу Лямцева Олена.

Рух - то життя! І от уже всі учасники із задоволенням "несуться" в музичному попурі з Ді-джеєм.

Надовго запам'ятають учасники інсценізацію казки "Колобок".Емоціонально та артистично діти представили своїх героїв.

До домашнього завдання кожна школа підготувалась з відповідальністю. Учні мали довести, що здоровий спосіб життя - то скарб, який допоможе в подальшому житті. І всім це вдалося.

Діти  залишились задоволені такому спілкуванню, зробили фото напам'ять і домовились зустрічатися частіше на майбутнє.

Переглядів: 381 | Додав: Zlatoustovka | Рейтинг: 5.0/1