П`ятниця, 26.04.2024, 01:08

Головна » 2013 » Травень » 22 » «Спортивні забави»
«Спортивні забави»

«Спортивні забави» - таку назву мав конкурс для учнів 2-4 класів, проведений для шкіл освітнього округу № 9 в опорній школі, Хлібодарівського навчально-виховного комплексу.

Збірні команди хлопчиків і дівчаток 2-4 класів Краснівської, Златоустівської, Кіровської шкіл та Хлібодарівська УВК зустрілися в спортивному залі. Всі були налаштовані перемогти. Захоплюючі естафети та конкурси змінювали один одного, з перемінним успіхом маленькі спортсмени йшли до перемоги. Чітко і організовано проходив етап за етапом. Незалежне журі, що складалося з учнів 10-11 класів всіх шкіл округу, суворо судили кожен етап. Переможцем стала команда Златоустівської ЗОШ, II місце посів Хпебодарівський УВК, III місце - Краснівська ЗОШ і Кіровська ЗОШ. І учасники змагань, і вболівальники залишилися задоволені: перемогли дружба, спорт, справедливість.

Стаття надрукована в газеті "Наше слово"

Переглядів: 412 | Додав: Zlatoustovka | Рейтинг: 5.0/1